Zainteresowany uczestnictwem w edycji 2023/2024 ?
Przeczytaj rekomendacje

Marek Głodek – prezbiter naczelny Kościoła Chrześcijan Baptystów. Prowadzi  Duszpasterstwo Duszpasterzy i służy liderom w całym kraju.

Karol Michalak – pastor Kościoła w Łodzi. Prowadzi fundację NIKAO, która wspiera młode talenty oraz osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, uzależnione, bezdomne.

Bogdan Olechnowicz – pastor chrześcijańskiej wspólnoty „Górna Izba” w Gorzowie Wlkp. i jeden z liderów ponad denominacyjnego ruchu modlitewnego „Polska 24”. Założyciel Fundacji „Przebaczenie i Pojednanie”.

WIZJA

Wizją Szkoły jest rozbudzanie pasji do biblijnego uczniostwa poprzez wyposażanie chrześcijan do czynienia innych uczniami w domu, kościele i społeczeństwie.

STRATEGIA

Współpracując z kościołami oferujemy kurs, którego celem jest głębsze poznanie Biblii oraz praktyczne zastosowanie w czynieniu innych uczniami.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Mamy wyjątkową kadrę doświadczonych wykładowców. Nasze zajęcia mają praktyczny charakter.

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco ze wszystkimi działaniami Szkoły Biblijnego Uczniostwa. Zapisz się do naszego Newslettera.